Przetwórstwo rybne produkcja i pakowanie

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników do przetwórstwa rybnego i pakowania w Urk.

Zakres obowiązków:

- czynności związane z produkcją rybną (m.in sortowanie, przygotowywanie, filetowanie, krojenie, czyszczenie ).
- dbałość o najwyższą jakość pakowanych produktów rybnych
- kompletowanie zamówień i etykietowanie zapakowanych ryb
- utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

- gotowość do pracy w klimatyzowanej hali produkcyjnej o temp. otoczenia 7 st. C (pracodawca przygotowuje specjalną ciepłą odzież ochronną oraz buty robocze)
- prawo jazdy kat. B
- dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy
- j. angielski mile widziany

Oferujemy:

- pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy
- jedna zmiana
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- tygodniowe wynagrodzenie
- zakwaterowanie (z wi-fi)
- transport do pracy
- dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
- opiekę koordynatora w miejscu pracy
- możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
- pomoc w organizacji ubezpieczenia zdrowotnego

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach biurowych od 8.00 - 16.00 od pon. do pt. Po godzinach biurowych i weekendy prosimy wysłać cv z opisem stanowiska w tytule na adres - rekrutacja@techplusbv. nl lub aplikowac poprzez formularz na nazej stronie.

dane kontaktowe
imię
Dzia? rekrutacji
telefon
telefon
+48797109537
telefon
+31639060029
telefon
+31 628629174
dostępne w
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek
godziny
od 8:00 do 16:00